Шкільна бібліотека

Замовлення підручників для 1 та 2 класів НУШ.

План роботи бібліотеки на 2021-2022 н.р.

Сучасна бібліотека як науково – інформаційний центр навчального закладу

Презентація діяльності бібліотеки Пустомитівського ліцею №2 ім. В. Кучабського

Основні завдання бібліотеки

  1. Бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямів навчально-виховного процесу школи у засвоєнні як програмних, так і поза програмних вимог, у самоосвіті.
  2. Формування в учнів вмінь та навичок бібліотечного користувача, з’ясування прав і обов’язків користувача, виховання  поваги до правил користувача своєї і будь-якої бібліотеки.
  3. Сприяння вихованню гармонійної, моральнодосконалої особистості,свідомої свого громадського обов’язку, відкритої до інтелектуального і творчого розвитку.
  4. Всебічне сприяння підвищенню фахової, педагогічної майстерності вчителів, вихователів, батьків шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї.
  5. Виховання в учнів інформаційної культури – сталого прагнення до пошуку інформації, свідомого добору джерел, навичок систематизації та особистої оцінки.
  6. Координація діяльності бібліотеки з громадськими організаціями, співпраця та взаємодія з освітянськими бібліотеками та мережею бібліотек інших систем і відомств.