Структура та органи управління закладу

Витяг зі Статуту Пустомитівського ліцею №2 ім. Василя Кучабського Пустомитівської міської ради

1.5. Ліцей є юридичною особою, має печатку зі своїм найменуванням, штамп, бланк, ідентифікаційний код, вивіску встановленого зразка, може мати власну символіку і атрибутику: прапор, гімн, емблему, значок, тощо.

1.6. Засновником Ліцею є Львівська міська рада (надалі – Засновник), виконавчим органом Львівської міської ради, що реалізує державну політику у галузі освіти та виховання є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради (надалі – Управління освіти).

Ліцей підпорядкований відділу освіти Сихівського та Личаківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради (надалі – Відділ освіти), який здійснює безпосереднє управління Ліцеєм.


1.11. Ліцей є закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та реалізує освітні програми на всіх рівнях загальної середньої освіти.

1.12. Класи у Ліцеї формуються згідно з нормативами їх наповнюваності, встановленими законодавством, з урахуванням наявності приміщень, що відповідають санітарно- гігієнічним вимогам для здійснення освітнього процесу та відповідно до кількості поданих заяв про зарахування до Ліцею.

1.13. Ліцей може створювати у своєму складікласи (групи) з вечірньою (заочною), дистанційною формою навчання,класи (групи) з поглибленим вивченням окремих предметів, спеціальні та інклюзивнікласи для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

1.14. У відповідності до законодавства, що регулює суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, Ліцей забезпечує початкову, базову та профільну середню освіту.Кiлькiсть переглядiв: 4580