Cвято Останнього дзвінка – 2015

Школо, прощавай!

IMG_4563IMG_4686IMG_4592
IMG_4679
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
Пролунав він і для учнів Пустомитівської ЗОШ № 2 І-ІІІ ст.
Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другий, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти.
Закінчення шкільного року пов’язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для них останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.
Сльози на очах у класних керівників… Саме вони вчили  пізнавати життя, любити своїх батьків, країну; закладали основи шкільної дружби, любов до науки. Це вони ставали на захист і давали слушні поради. А сьогодні треба відпустити випускників у невідому дорогу майбутнього. І прощаючись, усі їм бажали удачі, наполегливості, натхнення, сміливості та йти до своєї мети ні на що не зважаючи.
Батьки давали настанови, висловлювали свої найщиріші побажання випускникам та поблагословили хлібом у щасливу дорогу.
Привітали випускників і наймолодші й подарували їм на пам’ять дзвіночки. Першокласники у подарунок отримали книжечки.
Молодші класи дарували пісню і танок усім гостям.
Прощальні слова вдячності висловили й одинадцятикласники, а також подарували усім танець.
Тож пам’ятайте, дорогі випускники, що ваше подальше життя залежить тільки від ваших знань, наполегливості, сили волі, бажань перемогти та здолати свої вершини. Школа зичить вам, щоб ви зуміли реалізувати свої мрії і задуми, знайшли своє покликання в житті. Ніколи не забувайте свою школу, вчителів, друзів, батьків, рідну мову, віру і звичаї свого народу, його історію. Докладіть всі свої зусилля і натхнення для розбудови і процвітання нашої рідної України. Щасливої та світлої вам дороги, дорогі випускники!!!

Фоторепортаж із свята Останнього  дзвінка