Вшановуємо великого Кобзаря

053

” Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь  століття…”

Під такою назвою відбувся урочистий вечір вшанування Тараса Шевченка у районному Народному домі.  Сценарій заходу відображав сучасне сприйняття образу Кобзаря. Шевченко знову сьогодні з нами. Він  повернувся. Утім, він нікуди й не йшов. Це швидше ми повертаємося до нього – як до себе.
На святі були присутні представники громадськості міста, вчителі та учні школи. Урочистий вечір розпочали з молитви, яку провели священники церкви Успіння Пресвятої Богородиці о. Юрій та церкви Вознесіння  о. Степан.
Про роль і значення Шевченкового слова виступив директор Пустомитівської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім. Василя Кучабського Ігор Богданович Мадай. Це налаштувало присутніх у залі на сприйняття геніальних Шевченкових творів, звернених до наших сучасників.
Засобами художнього слова у літературно-музичній композиції «Доля Шевченка» перед глядачами постав життєвий шлях поета ( виконували – Краєвський Микола(5-А), Кондюх О. М. – вчитель фіз. виховання).
Зворушливо доносили до слухачів поезію Кобзаря учні 9-Б класу Онишко Ігор (” Моя Україна”), Маєвська Ірина («До Основ’яненка»), Терещенко Зоряна (« Розрита могила»), учні 9-А класу Кучма Ігор,  Касіянчук Марта («Сон»), Шукатка Назар («Кавказ»), Гоголь Святослав («Мені однаково…»),. А особливу увагу залу викликав вірш « І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє …», який читала учениця 9-А класу Шлапакова Вікторія.
 Вірші Шевченка, покладені на музику, переплелися із звуками бандури. Глядачі з задоволенням слухали пісні у виконанні учнів Онисько Христини та Редкевич Юстини, шкільного ансамблю учнів та вчителів школи.
У виконанні хору прозвучали пісні «Думи мої», «Учітеся, брати мої…», «Заповіт» (керівник Надія Бокало).
Свято вели учні – Шевців Василина (11-Б) та Пташинський Ігор (11-А).

Сценарій заходу

Презентація до сценарію

Коментарі та пінги до запису заборонені.

Коментарі закриті.